Освіта

Відділ освіти

Відповідальний — Мороховець Альберт    e-mail:  akbert1990@gmail.com

Звіт за Літо – Осінь 2017р.

Полтавська інститут ВЕЕ Україна 

В нашій області діє інститут ВЕЕ. Даний інститут включає в себе 16 курсів по розвитку християн помісної церкви. Ці матеріали допомагають церквам нашої області у становленні нових служителів. Також вони цінні для пасторів церков, які активно розвивають кожного християнина помісної церкви.

  1. На початок літа, цього року, завершилась підготовка лідерів по курсу, Основи Християнського Життя, з церкви «Відродження» і ц. «Спасіння». Стратегія розвитку, інституту, в нашій області, складається з двох частин. По-перше, підготовка лідерів, які б змогли підготовлювати інших лідерів для помісних церков. По-друге, навчання християн помісних церков, як допомога пастору у вихованні членів церкви. Підготовлені лідери на початку осені набрали дві групи загальною кількістю 18 душ. Одна з цих груп представлена на фото.
  2. З жовтня розпочалося навчання лідерської групи по курсу Галатам і Римлянам. В даній групі, два брати вже набрали групи, по навчанню, в помісних церквах.
  3. В загалом, в області нараховується приблизно 100 учнів по різним курсам. Є групи, які вже не один рік проводяться, а є ті, які стартують в листопаді. Даний інститут добре розвивається в тих церквах, де керівництво зацікавлено в розвитку церкви, через розвиток лідерів.

Молитовні потреби

  1. Прошу молитися за християн, як потенційних студентів.
  2. Бачення керівництва церков, що до розвитку церкви через навчання.
  3. Прошу молитися за розширення служіння в нашій області. Є ціль, пропонувати дане навчання у кожній церкві нашої області.
  4. Прошу молитися за фінансову підтримку служіння для нашої області (на сьогодні ми не маємо жодної фінансової підтримки).